Стартер 0001107067 BOSCH UA R0001107067

КОД ТОВАРА
ADE R0001107067

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
R0001107067
(ADE)
| Характеристика |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малой шестирни |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зажим |
|
|
| Зажим |
|
|
| Кильк. зубц. |
|
|
| Количество крепежных отверстий |
|
|
| Количество нарезных отверстий |
|
|
| Кут криплення |
|
|
| Кутовий розмир зива |
|
|
| Кутовий розмир крипильного отвору |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Положение/градус |
|
|
| Потужнисть стартера |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Размер резьбы 1 |
|
|
| Размер резьбы 2 |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AS | S3030 | CARGO | CS1060 | PROFIT | 71130605 |
| PSH | 570527093000 | PSH | 810513093010 | PSH | 570527093500 |
| VALEO | 432670 | VALEO | 455693 | WAI | 30173N |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Volvo S40 I (644) | Стартер Volvo V40 Универсал (645) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | R0001107067 |
| Производитель | ADE |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O фланця | 66 мм |
| Базове положення малої шестірні | -1,5 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 218 мм |
| Зажим | 50 |
| Код товара | ADE R0001107067 |
| Количество крепежных отверстий | 0 |
| Кут кріплення | 32 ° |
| Кутовий розмір зіва | 135 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 32 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 12 В |
| Положення/градус | rechts ° |
| Потужність стартера | 1,1 кВт |
| Розмір нарізі | M10 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1.5 |
Информация для заказа
- Цена: 3 306 ₴
