Конденсатор кондиционера FORD FIESTA 08- 260388

КОД ТОВАРА
CG 260388

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
260388
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Висота |
|
|
| Глибина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | CF2014612B1 | DENSO | DCN10041 | EUROREPAR | 1610162880 |
| FORD | 1513108 | FORD | 1521951 | FORD | 1526277 |
| FORD | 1787028 | FORD | 1787029 | FORD | 8V5119710BB |
| FORD | 8V5119710BC | FORD | 8V5119710BD | MAGNETI | BC930 |
| NISSENS | 940108 | NRF | 35903 | VALEO | 814294 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер Ford FIESTA VI (CB1, CCN) | Конденсер Ford FIESTA VI Van |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 260388 |
| Производитель | CARGO |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O випускного отвору | 11,10 мм |
| O впускного отвору | 14,10 мм |
| Высота | 385,00 мм |
| Глубина | 20,00 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с осушителем |
| Код товара | CG 260388 |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина | 608,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 670 ₴
