Опора шаровая MITSUBISHI CARISMA - SPACE STAR 71282

КОД ТОВАРА
SID 71282

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
71282
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого ТЗ специального призначення |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Розмир конуса |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| только в сочетании с |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | SJ6111 | BLUE PRINT | ADC486121 | DELPHI | TC2518 |
| FEBEST | 0420DA1F | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4865016 | MITSUBISHI | MR911569 |
| MITSUBISHI | MR911570 | MITSUBISHI | MR916133 | MITSUBISHI | MR916134 |
| MITSUBISHI | Partof | MONROE | L42547 | MOOG | MIBJ8860 |
| SKF | VKDS815500 | SMART | Partof |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Опора Mitsubishi CARISMA (DA_) | Опора Mitsubishi CARISMA Лифтбек (DA_) | Опора Mitsubishi SPACE STAR Минивен (DG_A) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 71282 |
| Производитель | Sidem |
| Диаметр | 40 мм |
| Размер конуса | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с моделью | Carisma, Space Star |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 40 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Потрібен спеціальний інструмент для монтажу |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товара | SID 71282 |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| тільки у поєднанні з | Circlip |
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення | R10080 |
Информация для заказа
- Цена: 571 ₴
