Шкив ремня генератора VOLVO 2.4D S60, S80, V70, XC90, XC70/01- VD1077

КОД ТОВАРА
CI VD1077

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
VD1077
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| додаткови потрибни вироби див. у списку приладдя |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DP0990 | CORTECO | 80000990 | GATES | TVD1137 |
| METZGER | 6400077 | SNR | DPF36500 | SWAG | 55933640 |
| VOLVO | 30637335 | VOLVO | 30731865 | VOLVO | 8642368 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шкив Volvo S60 I (384) | Шкив Volvo S80 I (184) | Шкив Volvo V70 II (285) |
| Шкив Volvo XC70 I Cross Country (295) | Шкив Volvo XC90 I (275) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | VD1077 |
| Производитель | Contitech |
| Количество ребер | 6 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,04 кг |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина паковання | 17,5 см |
| Код товара | CI VD1077 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина паковання | 17,5 см |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя | 99943600 |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴
