Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT 223A6.000 0! 0.80MM

КОД ТОВАРУ
BGA CH4571

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH4571
(BGA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість виточок/отворів |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10123800 | CORTECO | 415115P | ELRING | 028020 |
| FIAT | 46529117 | GOETZE | 3002870700 | PAYEN | BZ790 |
| PAYEN | BZ791 | VICT_REINZ | 613563000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Fiat DOBLO Мінівен (119_, 223_) | Прокладка Fiat DOBLO Фургон/мінівен (223_) | Прокладка Fiat PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) |
| Прокладка Fiat PUNTO (188_) | Прокладка Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) | Прокладка Fiat STRADA Пікап (178_, 278_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH4571 |
| Виробник | BGA |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 83 мм |
| Довжина: | 390 мм |
| Код товару | BGA CH4571 |
| Кількість виточок/отворів | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,20 ₴
