
Испаритель кондиционера PEUGEOT 3008 МИНИВЕН (0U_) 1.6 HDI 06.2009 - 08.2016 AE 124 000P
6 769 ₴
- Готово к отправке
- Код: MH AE 124 000P
+380 (50) 368-90-90
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Испаритель кондиционера PEUGEOT 3008 МИНИВЕН (0U_) 1.6 HDI 06.2009 - 08.2016 AE 124 000P

КОД ТОВАРА
MH AE 124 000P

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
AE 124 000P
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| виготовлено |
|
|
| Виконання радиатора |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Ливо-/правосторонне рульове керування |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CITROEN | 648096 | CITROEN | 648097 | CITROEN | 6480K9 |
| DS | 6480K9 | PEUGEOT | 648096 | PEUGEOT | 648097 |
| PEUGEOT | 6480K9 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Випарювач Citroen C4 I (LC_) | Випарювач Citroen DS5 | Випарювач DS DS 5 (KF_) |
| Випарювач Peugeot 3008 Минивен (0U_) | Випарювач Peugeot 5008 (0U_, 0E_) | Випарювач Peugeot 5008 I Van (0U_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | AE124000P |
| Производитель | Mahle |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | C4, DS5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання радіатора | Трубки радіатора розташовані паралельно |
| Висота паковання | 21,50 см |
| Глибина решітки | 40 мм |
| Длина решетки | 308 мм |
| Довжина паковання | 44,0 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з розширювальним клапаном |
| Код товара | MH AE 124 000P |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для ліво-/правостороннього рульового керування |
| Ширина паковання | 30,00 см |
| Ширина решетки | 199 мм |
| виготовлено | MAHLE |
Информация для заказа
- Цена: 6 769 ₴