Поршень FORD 82.5 1.8TDCI BHPA/P7PA/P7PB/R2PA/R3PA 87-437000-10

КОД ТОВАРА
NU 87-437000-10

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-437000-10
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Ford TOURNEO CONNECT | Поршень Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 8743700010 |
| Производитель | Nural |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 28 мм |
| Висота голівки поршня | 45,700 мм |
| Высота | 71,2 мм |
| Глибина ковша 1 | 12,500 мм |
| Длина болта | 66 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 45,300 мм |
| Код товара | NU 87-437000-10 |
| Номер компонента | 08-437000-00 |
| Отвір цил. | 82,50 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,055 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
Информация для заказа
- Цена: 4 132 ₴
