Полуось VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) - 2.5 025967

КОД ТОВАРА
SP 025967

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
025967
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира на сторони колеса |
|
|
| O шарнира на сторони коробки передач |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зминна частина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| VW | 1K0407271BP |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Пиввись VW JETTA III (1K2) | Пиввись VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 025967 |
| Производитель | SPIDAN CHASSIS PARTS |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра на стороні колеса | 98,00 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 81,00 мм |
| Длина | 588 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с винтом |
| Діам. ущільн. кільця | 59,50 мм |
| Змінна частина | 99943600 |
| Зовн. зачеп. кол. | 36 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Код товара | SP 025967 |
| Розмір нарізі | M16x1,5 |
Информация для заказа
- Цена: 10 080 ₴
