Опора шаровая LAND ROVER DISCOVERY III 65082

КОД ТОВАРА
SID 65082

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
65082
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого ТЗ специального призначення |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Розмир конуса |
|
|
| Размер резьбы 1 |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| только в сочетании с |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | 730LL07 | BGA | SJ4205 | DELPHI | TC1952 |
| FEBEST | 2920DIIIUF | LAND ROVER | RBK500030 | LEMFORDER | 29589 |
| SKF | VKDS317007 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Опора Land Rover DISCOVERY III (L319) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 65082 |
| Производитель | Sidem |
| Диаметр | 42.3 мм |
| Размер конуса | 13.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Land Rover |
| Совместимость с моделью | Discovery |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 42,3 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Потрібен спеціальний інструмент для монтажу |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товара | SID 65082 |
| Розмір нарізі 1 | MM12X1,75R |
| Сторона монтажу | Передня вісь зверху |
| тільки у поєднанні з | Circlip |
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення | R10082 |
Информация для заказа
- Цена: 843 ₴
