Опора шаровая JEEP GRAND CHEROKEE II - WRANGLER III 93084

КОД ТОВАРА
SID 93084

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
93084
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| № артикула рекомендованого ТЗ специального призначення |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Розмир конуса |
|
|
| Размер резьбы 1 |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| только в сочетании с |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DELPHI | TC3665 | JEEP | 05012432AA | JEEP | 5012432AA |
| JEEP | 68004085AA | JEEP | Partof | MAGNETI | SSP1864 |
| MOOG | AMGK3185 | SKF | VKDS312509 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Опора JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | Опора JEEP (BAW) WRANGLER III (JK) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 93084 |
| Производитель | Sidem |
| Диаметр | 41.5 мм |
| Размер конуса | 17.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Совместимость с моделью | Grand Cherokee, Wrangler |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 41,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Потрібен спеціальний інструмент для монтажу |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товара | SID 93084 |
| Розмір нарізі 1 | 5/8"x18 UNF |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| тільки у поєднанні з | Circlip |
| № артикула рекомендованого ТЗ спеціального призначення | R10111 |
Информация для заказа
- Цена: 1 294 ₴
