Поршень VW 81.5 BJM/BJL/CECA/CECB 87-421007-30

КОД ТОВАРА
NU 87-421007-30

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-421007-30
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина клапанного кармана 2 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Надлишковий розмир |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KS | 40683620 | MAHLE | 0280902 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Поршень VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Поршень VW CRAFTER 30-50 Платформа/шаси (2F_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 8742100730 |
| Производитель | Nural |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Crafter |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 26 мм |
| Виробничий номер | 0811C-101 |
| Висота голівки поршня | 45,750 мм |
| Высота | 68,75 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,350 мм |
| Глибина клапанного кармана 2 | 1,350 мм |
| Глибина ковша 1 | 16,650 мм |
| Длина болта | 66 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі втулкою для бобишки поршневого пальця |
| Діаметр ковша | 46,000 мм |
| Код товара | NU 87-421007-30 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-421007-00 |
| Отвір цил. | 81,50 мм |
| Механическая обработка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 4 731 ₴
