Генератор 101211-2750 DENSO UA R101211-2750

КОД ТОВАРА
ADE R101211-2750

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
R101211-2750
(ADE)
| Характеристика |
|
|
| O шкивив |
|
|
| Виконання бортовой мережи |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Напруга |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|
|
| Шкиви |
|
|
| Качество |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AS | A6199DENSO | AS | A6198DENSO | BOSCH | F032113306 |
| CARGO | 113306 | DAIHATSU | 2706097203 | DAIHATSU | 2706097203000 |
| DENSO | DAN974 | DENSO | DAN973 | PSH | 115510060050 |
| PSH | 115510060262 | PSH | 115510060260 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Генератор DAIHATSU MOVE (L9_) | Генератор DAIHATSU SIRION (M1) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | R1012112750 |
| Производитель | ADE |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шківів | 57,5 мм |
| Виконання бортової мережі | для ТЗ з бортовою мережею 12 В |
| Код товара | ADE R101211-2750 |
| Количество ребер | 4 |
| Напряжение | 14 В |
| Новий компонент | 99943600 |
| Струм заряджання генератора | 60 А |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
| Якість | OE |
Информация для заказа
- Цена: 5 476 ₴
