Болт колеса (Swag) MERCEDES-BENZ PKW 10929466

КОД ТОВАРА
SW 10929466

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
10929466
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| CHRYSLER | 68006805AA | DODGE | 68006805AA | MERCEDES-BENZ | 0009902407 |
| MERCEDES-BENZ | A0009902407 | VW | WHT000888 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шаси (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Платформа/шаси (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шаси (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B910, B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шаси (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Tourer Bus (B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шаси (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шаси (B907) | Болт VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Болт VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) |
| Болт VW CRAFTER 30-50 Платформа/шаси (2F_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,113 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Диски | для сталевих дисків |
| Длина | 58 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 31 мм |
| Довжина нарізі | 32 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 10929466 |
| Код товара | SW 10929466 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| ШЗ | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 166 ₴
