
Болт с шестигранной головкой из черного металла MERCEDES-BENZ PKW 10909806
271 ₴
- Готово к отправке
- Код: SW 10909806
+380 (50) 368-90-90
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Болт с шестигранной головкой из черного металла MERCEDES-BENZ PKW 10909806

КОД ТОВАРА
SW 10909806

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
10909806
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Виконання голивок гвинтив / профилю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта пид голивкою |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| Криплення колис |
|
|
| Материал |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Розмир зовнишньой наризи |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DODGE | 05104018AA | DODGE | 5104018AA | MERCEDES-BENZ | 6384010171 |
| MERCEDES-BENZ | 9069900007 | MERCEDES-BENZ | A6384010171 | MERCEDES-BENZ | A9069900007 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz V-CLASS (638/2) | Болт Mercedes-Benz VITO Автобус (W638) | Болт Mercedes-Benz VITO Фургон (W638) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Платформа/шаси (B901, B902) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B903) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B903) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B903) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шаси (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шаси (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B910, B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Платформа/шаси (B907, B910) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Tourer Bus (B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шаси (B907, B910) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шаси (B907) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Swag |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внешний шестигранник |
| Диски | для легкосплавних дисків |
| Длина | 74 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 52 мм |
| Довжина нарізі | 22,5 мм |
| Довжина штока | 29 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчасти | 10909806 |
| Код товара | SW 10909806 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Материал | Сталь |
| Поверхность | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчасти | Оригинал |
| ШЗ | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
Информация для заказа
- Цена: 271 ₴