Прокладка головки блока арамідна Г/Б RENAULT/VOLVO 1.6D 3! 88-

КОД ТОВАРУ
VR 61-31135-30

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
61-31135-30
(VICTOR REINZ)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| тільки у поєднанні з |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10028720 | BGA | CH4384B | ELRING | 984223 |
| GOETZE | 3002530320 | PAYEN | BS030 | RENAULT | 7700745723 |
| RENAULT | 7701039397 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Renault RAPID Фургон/мінівен (F40_, G40_) | Прокладка Renault SUPER 5 (B/C40_) | Прокладка Renault 9 (L42_) |
| Прокладка Renault 11 (B/C37_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 613113530 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Діаметр | 79 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.8 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 11, Rapid, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 79 мм |
| Код товару | VR 61-31135-30 |
| Кількість отворів | 3 |
| тільки у поєднанні з | 14-32088-01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457 ₴
