Прокладка головки блока металева Г/Б VW 2.0TDI AMAROK 11-/CRAFTER 14-16 2! 1.63MM CKTB/CKTC/CUTB/CUTC/CLSA/CSLB/CNEA/CSHA

КОД ТОВАРУ
EL 789.873

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
789.873
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня від |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Кількість шарів |
|
|
| Конструкція ущільнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 03L103383DD | BGA | CH9601B | CUPRA | 03L103383DD |
| SEAT | 03L103383DD | SKODA | 03L103383DD | VICT_REINZ | 611014010 |
| VW | 03L103383DD |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | Прокладка VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) |
| Прокладка VW CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 789873 |
| Виробник | ELRING |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 82,3 мм |
| Виступ поршня від | 1,01 мм |
| Виступ поршня до | 1,10 мм |
| Код товару | EL 789.873 |
| Кількість шарів | 5 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,63 мм |
| Кількість отворів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴
